شرایط استفاده از پارسوید:

به پارسوید خوش آمدید. پارسوید ابزاری است که از طریق آن می توانید ویدیوهای خود را آپلود کنید و به دیگران نشان دهید. پارسوید امیدوار است که شما لحظات خوبی در آن سپری کنید و از آن لذت ببرید.

برای داشتن «پارسوید» منظم‌ و آشنایی با مسؤولیت‌ها و حقوق‌ خود لطفا قبل از استفاده از پارسوید این صفحه را به طور کامل و با دقت بخوانید. با استفاده از پارسوید که شامل استفاده از وب‌سایت در آدرس Parsvid.com است، موافقت خود را با موارد زیر به طور ضمنی بیان می‌کنید. توجه کنید که به دلیل ماهیت پویا و در حال رشد و بهبود لحظه به لحظه‌ی پارسوید، ممکن است مطالب این صفحه تغییر کنند. که آخرین تغییرات از طریق وبلاگ و همین صفحه همیشه در دسترس کاربران خواهد بود. ادامه‌ی استفاده‌ی شما از پارسوید به منزله‌ی موافقت‌ و مطابقت شما با «شرایط استفاده از پارسوید» است .

ثبت نام و عضویت در پارسوید

 • استفاده از پارسوید برای افراد با سن بالاتر از 15 سال مجاز است . عضویت در پارسوید، به غیر از شرط فوق، برای بقیه افراد آزاد است. برای عضویت در پارسوید احتیاج به یک نام کاربری و آدرس ایمیل معتبر دارید. برای محافظت از نام کاربری خود باید کلمه‌ی عبوری انتخاب کنید که به طور معقول و معمول این محافظت را انجام دهد. شاخصی که پارسوید هنگام انتخاب کلمه‌ی عبور در مورد مناسب بودن آن به شما می‌دهد تنها در حکم یک راهنمایی و معیار کلی است و شما خود باید مطمئن شوید که رمز عبورتان مناسب است یا نه. نام کاربری شما در پارسوید باید مطابق شرایط زیر باشد :
 • نام کاربری شما شبیه نام کاربری دیگری نباشد و از آن برای جعل هویت و جا زدن خود به جای کاربر دیگری استفاده نکنید.
 • به عنوان نام کاربری از نامی استفاده نکنید که ثبت شده است و یا به طور رسمی یا در عرف جامعه متعلق به شخص حقیقی یا حقوقی دیگری است و شما صریحا اجازه‌ی استفاده از آن را ندارید.
 • از نام کاربری استفاده نکنید که توهین‌آمیز یا با معیارهای معمول بی‌ادبانه است نام کاربری شما شبیه نام کاربری دیگری نباشد و از آن برای جعل هویت و جا زدن خود به جای کاربر دیگری استفاده نکنید.
 • در هر زمان اعم از هنگام ثبت نام یا پس از آگاهی پارسوید از نقض شرایط فوق، پارسوید این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که بنابر تشخیص خود ثبت نام شما را لغو یا از آن ممانعت کند.

مسئولیت محدود پارسوید

 • پارسوید این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که عضویت کاربرانی را که توافق نامه آن را نقض کنند در هر زمان پایان بخشد. به علاوه پارسوید ممکن است در موارد دیگر که الزاما در توافقنامه قید نشده است عضویت را پایان بخشد. هدف تیم پارسوید دخالت حداقل در فضای پارسوید است. پارسوید تنها زمانی به صورت مستقیم دخالت می کند که خط مشی ها و یا حقوق مولفان (کپی رایت) نقض آشکار شده باشد. در مورد سیاست پارسوید در مورد حفظ حریم خصوصی کاربران‌ش، می توانید «حفظ حریم خصوصی» را بخوانید. سرور پارسوید ممکن است بعضی زمان‌ها کند باشد یا اصلا جواب ندهد. پارسوید تمام تلاش خود را انجام خواهد داد که اینطور وقایع تا حد امکان رخ ندهند ولی در مورد ارایه سرویس در قبال هیج شخص دیگری مسئولیتی نمی پذیرد. نظرات اعضای تیم پارسوید در جایی خارج از بلاگ رسمی پارسوید در آدرس blog.Parsvid.com نظر شخصی آن‌ها است و الزاما مطابق سیاست‌های پارسوید نیست و نباید دیدگاه پارسوید تلقی شود .

مسئولیت کاربران

 • شما مسوول تمام کارهایی هستید که با نام کاربری شما انجام می‌شود. بنابراین با عضویت در پارسوید به طور ضمنی می‌پذیرید که از حساب کاربری و کلمه‌ی عبور خود محافظت کنید. پارسوید نیز اقدام‌های معقول و معمول را برای حفاظت از اطلاعات حساب کاربری شما انجام می‌دهد. با عضویت و استفاده از پارسوید مسؤولیت تمام کامنت‌ها و ویدیوهای خود را بر عهده می‌گیرید. این مسؤولیت فراتر از همخوانی کامنت‌ها و ویدیوهای شما با قوانین پارسوید است. پارسوید نمی‌تواند و نمی‌خواهد تمام محتوای تولید شده توسط کاربران را بررسی کند، هر چند این حق را برای خود محفوظ می‌دارد.
 • علاوه بر این، پارسوید هیچ‌گونه مسؤولیتی چه صریح و چه ضمنی در مورد ویدیوهای آپلود شده توسط کاربران و نیز مشکلات احتمالی و محتوای وب‌سایت‌هایی که در پارسوید به آن‌ها لینک داده شده است را قبول نمی‌کند و شما کاملا به تشخیص خود و بدون هیچ ضمانتی از طرف پارسوید می‌توانید ویدیوها را تماشا کنید یا نکنید و آن را واقعی بدانید یا خیر.
 • ویدیوهایی که به پارسوید ارسال می‌کنید قابل حذف شدن توسط کاربران نیست. پارسوید درخواست حذف یا ویرایش نظرات را به طور موردی بررسی می‌کند و بنابر تشخیص خودش ممکن است با آن موافقت یا مخالفت کند. در صورت بسته شدن اکانت یک کاربر به هر دلیل، پارسوید حق حذف یا نگه‌ داشتن محتوای تولید شده توسط کاربر را برای خود محفوظ می‌دارد. در صورت شکایت قانونی بین کاربران پارسوید یا بین کاربران پارسوید و اشخاص دیگر، شما متعهد می‌شوید که پارسوید را از هر گونه مسئولیت حقوقی یا مالی مبرا می‌دانید. پارسوید هیچگونه مسئولیتی به هر صورتی در هیچ موردی قبول نمی‌کند .
 • با عضویت در پارسوید متعهد می‌شوید و تایید می‌کنید که با استفاده از امکاناتی که در اختیار شما قرار داده شده است، رفتار غیرقانونی، مغایر با «شرایط استفاده از پارسوید» و یا هر گونه رفتار دیگری که در خط مشی ها و سیاست های پارسوید نمی‌گنجد، نداشته باشید. برخی از رفتارهایی که متعهد می‌شوید انجام ندهید شامل موارد زیر است .
 • توهین، تهدید، فحاشی، استفاده از زبان نامناسب، مسخره کردن، آزار دادن، تقلید کردن، فاش کردن اطلاعات شخصی دیگران و جعل هویت (مجازی یا حقیقی) سایر کاربرهای پارسوید و افراد دیگر؛
 • ارسال کردن یا کمک و همکاری ارسال محتوایی شامل توهین، پخش نفرت، پورنوگرافی، غیرقانونی (شامل قوانین حقوق نسخه برداری و نیز قوانین بین‌المللی در مورد شرایط استفاده از اینترنت)، نامناسب، و ناقض حقوق کاربران دیگر، پارسوید، یا اشخاص ثالث.
 • پیدا کردن کلمه‌ی عبور، و تلاش برای پیدا کردن کلمه‌ی عبور کاربران پارسوید یا آسیب رساندن به پارسوید از جمله نوشتن اسکریپت ، اسپم یا روبات.
 • نقض قوانین محل اقامت خود (نظیر قوانین حق تالیف)؛
 • با تشخیص هر کدام یا همه‌ی موارد فوق پارسوید به تشخیص خود ممکن است دسترسی شما را برای زمان مشخص و یا نامحدود و به طور کامل یا جزئی قطع کند. علاوه بر این ممکن است پارسوید محتوا، حساب‌ها و یا دسترسی شما را به پارسوید (بنابر تشخیص خود، هنگام دریافت گزارش تخلف از اشخاص مسئول، یا به هر دلیل دیگری) بدون هیچ‌ اخطار یا اطلاع قبلی حذف کند یا پایان بخشد. در این حالت دسترسی شما به پارسوید نقض‌کننده‌ی شرایط استفاده خواهد بود .

سوء تفاهم‌ بین کاربران

 • شما مسوول تمام نوشته‌ها، نظرها و سوء تفاهم‌های احتمالی‌تان با بقیه کاربرهای پارسوید هستید. با توجه به کثرت نظرها، پارسوید نمی‌تواند تمام رفتارهای کاربران را بررسی کند. با این حال، مورد به مورد، پارسوید حق مداخله و اقدام از طریق روش‌های معرفی‌شده‌ی پارسوید را برای خود محفوظ می‌دارد. (روش‌های پارسوید، نظیر بستن حساب، در بلاگ پارسوید اعلام می‌شوند. بلاگ پارسوید در اینطور موارد مرجع محسوب می‌شود . )

اطلاعات شخصی

پارسوید نسبت به حریم شخصی و خصوصی کاربران خود بسیار حساس و سخت گیر است. خطی مشی و سیاست حریم خصوصی پارسوید، نحوه برخورد مدیران و اعضای تیم آن را با اطلاعات شخصی افرادی که از سرویس های پارسوید استفاده می کنند توضیح می دهد.

شما بدون داشتن یک حساب کاربری در پارسوید، می توانید ویدیوها را تماشا کنید. همچنین از طرق مختلف می توانید با ما تماس داشته باشید و برای ما ایمیل ارسال کنید.

اما برای برخی از فعالیت های خاص در پارسوید، مانند بارگذاری ویدیوها، ارسال نظر، امتیاز دهی و یا تماشای ویدیوهای محدود شده، باید یک حساب کاربری در پارسوید داشته باشید.

هنگامی که شما در پارسوید یک حساب کاربری ایجاد می کنید، ما اطلاعات شخصی، از قبیل آدرس ایمیل و رمز ورودتان را درخواست می کنیم، که این کار جهت حفاظت از حساب شما در برابر دسترسی های غیر مجاز انجام می شود.

پارسوید از اطلاعات شخصی شما که به واسطه استفاده از وب سایت پارسوید و سرویس های اعلام شده وابسته به آن است، بدست می آید، صرفاً جهت شخصی سازی، بهبود ویژگی ها و بهینه سازی ساختار وب سایت استفاده می کند.

برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید به صفحه حریم خصوصی پارسوید مراجعه کنید.

تبلیغات در پارسوید

پارسوید، همچون سایر سرویس دهنده های اینترنتی، برای جبران قسمتی از هزینه های خود، تبلیغات قبول می کند. پارسوید تلاش می کند تبلیغات مناسب و مفیدی را به شما ارائه دهد. اما به دلایلی تضمین این موضوع امکان پذیر نیست. پارسوید هیچگونه مسئولیتی نسبت به محتوای این تبلیغات قبول نمی کند و تصمیم برای کلیک کردن یا نکردن روی آنها، کاملاً بر عهده شماست.

مسایل قانونی

با استفاده از پارسوید متعهد می‌شوید که در صورت پیش‌ آمدن مشکل قانونی، مراتب را تنها در حوزه‌ی قضایی مورد قبول پارسوید پیگیری کنید . پارسوید این حق را برای خود قائل است که مشکلات قانونی را در هر حوزه‌ای که برایش امکان‌پذیرتر بود پیگیری کند. شما با عضویت در پارسوید متعهد می شوید که مدیران، شرکت های تابع و همکاران پارسوید را از هرگونه هزینه ، مسئولیت و آسیب وارد شده به دلیل شکایات افراد ثالث به خاطر نقض حقوق یا حق تالیف و جعل هویت مبری بدانید و تاوان آسیب های وارد شده به پارسوید را بپردازید.

حق تالیف

پارسوید نسبت به رعایت حق تالیف حساس است و از کاربران می‌‌خواهد محتوایی که به هر صورتی مهر حق تالیف دیگران را خورده‌اند، بدون اطمینان از اینکه این اجازه را دارند، را در پارسوید ارسال نکنند. اگر پارسوید «گزارش تخلف از رعایت حق تالیف»‌ی دریافت کند محتوای مورد سؤال را بلافاصله حذف یا غیرفعال خواهد کرد. اگر باور دارید محتوایی در پارسوید وجود دارد که حق تالیف شما یا حق تالیفی که شما آن‌ را مدیریت می‌کنید را نقض می‌کند، می‌توانید موضوع را به پارسوید اطلاع دهید. اگر در موردی باور دارید محتوایی که شما حق تالیف آن را در اختیار دارید یا اجازه‌ی قانونی برای مدیریت آن دارید به اشتباه حذف شده است، می‌توانید موضوع را به پارسوید اطلاع دهید. در صورت گزارش اشتباه، در هر یک از دو مورد فوق، شما مسئول تمام هزینه‌های پیش آمده و هر گونه مساله‌ی مرتبط دیگر خواهید بود .

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه حق مولف و نحوه ارسال گزارشات تخلف، می توانید به صفحه حق نسخه برداری مراجعه کنید. در مورد حق تالیف، قانون Digital Millennium Copyright Act اجرا خواهد شد .