تصاویر ممنوعه از عزاداری هایی که نباید دیده شوند!!

توجه: باز نشر این فیلم به معنی تأیید حرکت هایی مانند: #قمه_زنی و... که موجب وهن #شیعه می باشد نیست، بلکه هدف از آن، نشان دادن ساختار رسانه ای #استکبار در مدیریت محتوایی و کلیک های مخاطبان در دو رفتار افراط گرایانه مذهبی، یکی در شیعه و دیگری در #مسیحیت #کاتولیک می باشد.
--------------
با جستجو کردن واژه های مرتبط با #عزاداری شیعیان از جمله (ashura ، shia muslim ، shia ، shia ، #عاشورا و ...) در موتور جست و جوی #گوگل ، با تصاویری از #قمه_زنی و تصاویر پر از اضطراب و ترس و خون ریزی و افرادی که سر تا پا خون آلود شده اند مواجه می شوید!
سیاست این است که شیعیان را افرادی خشن و خون ریز و تندخو به جهان معرفی کنند و بااین کار وجهه #مسلمانان و بخصوص شیعیان را در افکار عمومی مردم جهان منفور و خشونت طلب نشان دهند و با این کار روند رو به رشد مسلمان شدن مردم اروپا را کند کرده و یا متوقف نمایند.
اما در بین مسیحیان نیز که معتقد #عیسی #مسیح (ع) به صلیب کشیده شده مراسماتی وجود دارد که برای این واقعه به عزاداری می پردازند و در آن به زخمی کردن بدن خود با شیشه های برنده و #خون آلود شدن بدن مشغول می شوند.
با این حال با جستجو در گوگل برای یافتن تصاویر و #فیلم های مربوط به این مراسم، چیزی دستگیرتان نمی شود.
گوشه ای از عزاداری مسیحیان برای حضرت عیسی (ع) در #واتیکان را که جزو فیلم هایی است که به شدت سانسور شده و از پخش شدن آن در مردم جلوگیری می شود را در این فیلم مشاهده می کنید.

ava, mahtab64, نم نمک و 25نفر دیگر این ویدیورا پسندیدند.

درباره
به انتظار نباید نشست، به انتظار باید ایستاد، حتی شاید باید دوید....
جهت ارسال دیدگاه باید عضو باشید یا وارد شوید.
29 آبان 1393

چقدر بد

28 آبان 1393

in kojash aza darie???!!!

24 آبان 1393

چ وحشتناااک

24 آبان 1393

آسیب رساندن به خود مسلمان باشیم یا هر دین دیگه حرامه و دکتر خوبی نیست
چون هیچ تاثیر مثبتی درانسان نداره
خدا به همه بندگانش بصیرت بده

24 آبان 1393

دى
اينا که ديوونن